Sociální pracovník/ce (Chrudim)

Organizace Centrum J. J. Pestalozziho, o.p.s. přijme pracovníka na pozici Sociální pracovník do služby Poradenské centrum pro děti a mládež s nařízenou ústavní výchovou v Chrudimi.

Pracovní náplň:

  • samostatná činnost s klienty (vzdělávací aktivity, poradenství, doprovázení, podpora), tvorba individuálních plánů
  • spolupráce se zařízeními ústavní výchovy, rodinami klientů, s kurátory, úřady, institucemi
  • zajištění provozu služby, příprava aktivit, organizační a technické zajištění služby, víkendové činnosti
  • dokumentace činnosti, tvorba pracovních a metodických postupů, projektová dokumentace
  • vytváření statistik, plánů a cílů služby, účast na vzdělávání, supervizi, vyhodnocování služby
  • propagace služby, činnost na facebooku služby, správa webu, spoluvytváření projektových a dotačních žádostí
  • zajištění materiálů a informací pro klienty, samostatná tvorba materiálů na aktivity a další

Pracovní vztah:

  • hlavní pracovní poměr na dobu určitou (zástup za MD), nástup od 1. 4. 2015
  • mzda 15.000 – 22.000 Kč
  • Pracovní doba: 40 hodin týdně

Požadujeme:

  • vzdělání VOŠ nebo VŠ (obor sociální práce, speciální pedagogika, sociální pedagogika, sociální patologie a prevence),
  • praxe 3 roky v oboru (předchozí činnost s dětmi a zkušenosti v oblasti ústavní výchovy a náhradní rodinné péče),
  • samostatnost, komunikativnost, citlivý přístup a vztah k cílové skupině, kreativita, schopnost pracovat v týmu, zodpovědnost, ochota učit se novým věcem
  • znalost zákonných norem vztahujících se k sociálním službám.

Strukturovaný životopis zasílejte do 20. 3. 2015 na email: poradna@pestalozzi.cz. Podrobnější informace na tel. č. 469 625 121 – Mgr. Šárka Bryknerová.

S odesláním těchto dokumentů udělujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000Sb., a to pouze pro účel výběrového řízení. Po ukončení výběrového řízení budou tyto dokumenty skartovány.

e-mail: poradna@pestalozzi.cz
web: http://otevridvere.cz/