Sociální pracovník/ce-pracovní konzultant/ka (Brno)

Výběrové řízení na pozici sociální pracovník/ce – pracovní konzultant/ka pro projekt “Podpora zaměstnávání” vyhlašuje Sdružení Práh.

Pracovní náplň:
– přímá individuální práce s klienty s duševním onemocněním
– pracovní asistence na pracovišti
– komunikace se zaměstnavateli
– vedení písemné a elektronické dokumentace atd.

Typ úvazku: plný

Pracovní poměr na dobu určitou do: 30.6.2014 (zástup za MD)

Požadujeme:
– odbornou způsobilost k výkonu práce sociálního pracovníka (z.č. 108/2006 Sb.)
– spolehlivost a zodpovědnost
– samostatnost
– výborné komunikační a organizační schopnosti
– empatii, psychickou odolnost, schopnost týmové práce
– znalost práce na PC

Nabízíme:
– platové ohodnocení 14.000 Kč +osobní ohodnocení (od 2.000 Kč)
– 5 týdnů dovolené ročně
– smysluplnou a kreativní práci v přátelském kolektivu
– zaškolení v metodě psychosociální rehabilitace
– psychiatrické minimum, supervizi

Podmínkou pro účast ve výběrovém řízení je zaslání životopisu, motivačního dopisu a dotazníku pro uchazeče, který je ke stažení na www.prah-brno.cz Uchazeči, kteří nezašlou všechny potřebné dokumenty, nebudou do výběrového řízení zařazeni.

Životopis, motivační dopis a dotazník pro uchazeče zasílejte do 12.12.2013 do 12 hod, e-mailem na: edita.kremlackova@prah-brno.cz (do předmětu napište žádost+vaše příjmení) nebo na adresu: Sdružení Práh, Mgr.Edita Kremláčková, Tuřanská 12, 620 00 Brno.

Termín nástupu nejpozději: 15.1.2014
Osobní pohovory se uskuteční: 6.1.2014
Vybraní uchazeči do ústního kola budou telefonicky kontaktováni do 21.12.2013
Oznámení o negativním výsledku zasíláme pouze na vyžádání emailem.

Kontaktní osoba:
Mgr. Edita Kremláčková, koordinátorka projektu Podpora zaměstnávání, tel: 734 850 547.

e-mail: edita.kremlackova@prah-brno.cz
web: www.prah-brno.cz