Sociální pracovník/ce (Praha, Liberec, Mladá Boleslav, Kolín)

CIC – Kdo jsme? „Pomáháme cizincům stát se našimi spoluobčany“ Jsme Centrum pro integraci cizinců, o.p.s. (CIC), nezisková organizace založená v roce 2003. Jsme poskytovatel služeb a aktivit pro imigranty, zapojujeme i českou veřejnost. Pracujeme s cizinci s perspektivou dlouhodobého života v České republice. Máme pobočky v Praze, Středočeském a Libereckém kraji.

Láká Vás možnost být užitečným/nou, lidem z celého světa, kteří se rozhodli žít v České republice? Do našeho týmu hledáme nové kolegy!

Co od Vás očekáváme?

  • Máte VŠ vzdělání v oboru sociální práce, případně příbuzný obor (splňující kvalifikační předpoklady pro výkon práce sociálního pracovníka dle zákona č. 108/2006 Sb.)
  • Umíte si poradit s PC
  • Znáte alespoň jeden cizí jazyk (anglický nebo ruský jazyk),
  • Jste samostatná/ý, ale rádi pracujete i v týmu, flexibilní a nevadí vám občas jet na jinou pobočku
  • Zájem o cílovou skupinu a její problematiku
  • Pokud máte praxi v oboru práce s migranty, či nějakou zkušenost v práci na evropských projektech, je to velkou výhodou

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Zajímavou a smysluplnou práci v příjemném prostředí
  • Možnost podílet se na rozvoji poboček organizace v regionech
  • Pravidelné supervize a možnosti dalšího vzdělávání
  • Odpovídající platové ohodnocení + benefity – Kávu a čaj na pracovišti

Jaká bude Vaše hlavní náplň práce?

  • Poskytování odborného sociálního a pracovního poradenství cizincům.

Hledáme pracovníky/ce pro tyto pobočky: Praha, Liberec, Mladá Boleslav, Kolín

Možný nástup: 1. 5. 2018

Strukturovaný profesní životopis prosím zasílejte elektronicky s informací, o jaké pracoviště máte zájem na e-mail: lucie.ditrychova@cicpraha.org

e-mail: barbora.machova@cicpraha.org
web: http://www.cicpraha.org/