Sociální pracovník/ce pro chráněné bydlení (Liberec)

Dolmen, o.p.s. Agentura pro chráněné bydlení vypisuje výběrové řízení na pozici SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE.

Náplň práce:
Místo výkonu práce: LIBEREC A ČESKÁ LÍPA.
Sociální práce s klienty služeb, komunikace s opatrovníky, komunikace s veřejnými institucemi, spolupráce s vedoucími služby a asistenty, hodnocení průběhu poskytovaných služeb,asistence při poskytování služby, po zapracování metodická práce.

Požadujeme:
Vysokoškolské vzdělání v oboru „Sociální práce“, popř. příbuzném oboru dle zákona č. 108/2006 Sb.§116.

Další požadavky:
trestní bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B, uživatelská znalost práce na PC, praxe v sociálních službách vítána, zájem o práci s lidmi s mentálním znevýhodněním, schopnost práce v týmu, samostatnost, zodpovědnost, ochota učit se nové věci.

Životopis s motivačním dopisem zasílejte na forbelska@dolmen-liberec.cz do 24.5.2013.
Vybraní uchazeči budou pozváni na výběrové řízení.
Kontaktní osoba: Forbelská Kateřina, tel.: 774 714 737

Nabízíme:
Zajímavou a smysluplnou práci, prostor pro seberealizaci, zaškolení, supervize a další vzdělávání. Nástup ihned nebo dle dohody.

Místo pracoviště: Lužická, Liberec – Liberec I-Staré Město
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Plat: 18000 – 22000 Kč/měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení