Sociální pracovník/ce (Unhošť)

 
Soukromá škola Slunce o.p.s., hledá vhodné kandidáty/kandidátky na potici sociální pracovník/ce pro speciálně pedagogické centrum.
 
Jsme součástí unikátní skupiny zařízení, která pomáhají dětem a dospělým klientům přiblížit se běžnému způsobu života. Do našeho týmu hledáme kolegyni/u na pozici
 
Co vás čeká:
 
V úzké spolupráci se speciálními pedagogy a psychology budete pomáhat řešit sociálně problematické situace dětí se speciálními vzdělávacími potřebami a jejich rodin. Budete mít také na starost vedení dokumentace klientů a administrativu s tím spojenou.
 
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
 
Je důležité, abyste splňoval/a kvalifikační požadavky na pozici sociální pracovník/ce. Hledáme člověka, který je vstřícný, respektující, u lidí hledá a rozvíjí jejich silné stránky a umí s nimi hezky komunikovat (slovem i písmem). Měl/a byste být aktivní řidič/ka (sk. B) a umět pracovat s počítačem (textový editor, internet).
 
Výhodou bude, pokud budete umět:
 
Výhodou jsou Vaše předchozí zkušenosti s prací s dětmi a lidmi s postižením a s jejich rodinami a případně jakákoli další praxe a zkušenosti v oblasti školství nebo sociálních služeb.
 
Co vám můžeme nabídnout:
 
Smysluplnou práci ve fajn kolektivu, prostor pro další vzdělávání a možnost profesního, ale i kariérového růstu. Zázemí stabilní neziskové organizace a mzdové ohodnocení na základě Vašeho vzdělání a praxe (18000,- až 24000,-).
 
Další informace o nás najdete na našich webových stránkách www.slunce.info.
 
Rozhodntete-li se ucházet o tuto pozici, zašlete nám na adresu personalni@slunce.info Váš životopis a uznáte-li to za vhodné, můžete nám poslat i motivační dopis. Reakci z naší strany očekávejte nejpoději do 14 dnů. Zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Sociální pracovník/ce pro speciálně pedagogické centrum

e-mail:
web: