Sociální pracovník/ce v AD (Ostrava)

Charita Ostrava vyhlašuje výběrové řízení pro Charitní dům sv. Františka – azylový dům a noclehárna na pracovní pozici Sociální pracovník/ce.

Nabízíme:
– plný pracovní úvazek (práce na ranní a odpolední směny)
– odpovídající platové ohodnocení
– zajímavou a smysluplnou práci
– zázemí stabilní neziskové organizace
– podporu v dalším vzdělávání

Pracovní náplň:
– sociální práce s uživateli služby (koordinace individuálního plánování)
– sociální poradenství
– nácvik sociálních dovedností
– zprostředkování návazných služeb
– účast na tvorbě metodik střediska
– podílení se na zvyšování kvality sociální služby
– vedení dokumentace uživatelů (včetně elektronické databáze)

Požadujeme:
– splnění kvalifikačních předpokladů pro výkon sociálního pracovníka podle §109 a §110 zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách
– praxe v oboru na pozici sociálního pracovníka výhodou
– znalost standardů kvality sociálních služeb
– výborné komunikační schopnosti a psychická odolnost
– řidičský průkaz sk. B
– znalost práce na PC
– ztotožnění se s filosofií Charity Ostrava a etickým kodexem Charity Česká republika
– motivaci k práci s lidmi sociálně vyloučenými a sociálním vyloučením ohroženými

Místo výkonu práce: Charitní dům sv. Františka, Sirotčí 41, 703 00 Ostrava – Vítkovice

Zájemci o uvedenou pracovní pozici, splňující požadovaná kritéria, mohou zaslat v termínu do 26. 3. 2014 přihlášku do výběrového řízení spolu se svým životopisem a motivačním dopisem (max.1/2 A4) na e-mailovou adresu: cho.frantisek(at)charita.cz

Předpokládaný termín nástupu: 1. 4. 2014

Kontaktovat budeme pouze uchazeče, kteří postoupí do dalšího kola výběrového řízení, které se uskuteční dne 28. 3. 2014. Bližší informace: Jiří Linart, vedoucí Charitního domu sv. Františka, tel.: 599 527 496 mobil: 737 553 171, e-mail: cho.frantisek@charita.cz, www.ostrava.charita.cz

e-mail: cho.frantisek@charita.cz
web: www.ostrava.charita.cz