Sociální pracovník (Chrudim)

Centrum sociálních služeb a pomoci Chrudim nabízí volné pracovní místo na pozici sociální pracovník.

Požadavky na uchazeče:

  • min. vyšší odborné vzdělání v sociálním oboru podmínkou
  • trestní a občanská bezúhonnost
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • orientace v zákonných normách či legislativě sociálních služeb podmínkou
  • organizační a komunikativní dovednosti, samostatnost a flexibilita, příjemné vystupování
  • znalost práce na PC
  • řidičský průkaz skupiny B podmínkou
  • vysoká odolnost vůči zátěži a stresu, proaktivní přístup, zodpovědnost, spolehlivost

Pracovní náplň:

  • vykonává činnosti specifikované v ust. § 109 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity
  • práci v příjemném a stabilním kolektivu
  • motivující zázemí organizace
  • stálé zvyšování odbornosti

Typ úvazku a délka pracovního poměru, finanční ohodnocení:

  • plný pracovní úvazek, tj. 40 hodin / týden
  • platová třída 10

    • základní platový tarif 24.300,- až 35.820,- Kč dle započitatelné praxe
    • osobní příplatek po zkušební době
  • pružná pracovní doba
  • pracovní poměr na dobu určitou – zástup za dlouhodobou nemoc a mateřskou dovolenou
  • nástup dle dohody

Kontakt:

  • Životopisy zasílejte na email rousarova@socialni-sluzby.cz nebo volejte na tel. č. 469 618 007, 731 630 643 – Soňa Roušarová, personalistka

e-mail: rousarova@socialni-sluzby.cz
web: https://www.socialni-sluzby.cz/socialni-pracovnik-metodik/