Sociální pracovník (Havlíčkův Brod)

Organizace Fokus Vysočina hledá sociálního pracovníka/pracovnici na pozici “Sociální pracovník Komunitního týmu v Havlíčkově Brodě”.

Náplň práce:
  • přímá práce s klienty v Komunitním týmu – služba sociální rehabilitace
  • plný úvazek
  • nástup možný od července 2017

Nabízíme:

  • uplatnění ve stabilní neziskové organizaci
  • možnost podílet se na zajímavé a samostatné práci
  • aktivní tým pracovníků s dlouholetou praxí

Požadujeme:

  • odborná způsobilost dle zákona o sociálních službách (108/2006 Sb., § 110)
  • trestní bezúhonnost
  • řidičský průkaz skupiny B
  • ovládání PC
  • základní znalost legislativy, zejména zákona č. 108/2006 Sb.
  • schopnost samostatné a odpovědné práce
  • otevřený, pozitivní a empatický přístup k lidem s duševním onemocněním
  • loajalita, flexibilita a aktivní přístup k práci
  • ochota učit se nové věci
  • praxe v sociálních službách nebo s cílovou skupinou duševně nemocní výhodou

Profesní životopis a motivační dopis zašlete do 31. 5. 2017 na e-mail: eva.teclova@fokusvysocina.cz, informace na tel: 775 151 497

e-mail: eva.teclova@fokusvysocina.cz