Sociální pracovník/ice (Brno)

Nevládní nezisková organizace Diecézní charita Brno, služba Celsuz – Sociální rehabilitace hledá do svého týmu nového/novou kolegu/kolegyni na pozici sociální pracovník/ice na plný úvazek.

Nabízíme zajímavou a kreativní práci v přátelském kolektivu zaměřenou na poradenství a sociálně terapeutickou práci s lidmi s duševním onemocněním, kteří se ocitli v nepříznivé sociální situaci.

Náplň práce:

• vykonávání funkce case managera
• individuální práce s uživateli služby ambulantně i v terénu
• spolupráce s úřady a institucemi
• spolupráce s rodinami uživatelů
• administrativní práce související s poskytováním služby

Požadujeme:

• vzdělání sociálního pracovníka dle zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách
• trestní bezúhonnost
• spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, trpělivost, cit k lidem v obtížné životní situaci
• schopnost pracovat s uživateli individuálně i skupinově
• velmi dobrá znalost práce na PC (OS, kancelářské balíky) a s kancelářskou technikou
• zkušenosti s vedením individuálních rozhovorů
• velmi dobré komunikační a organizační dovednosti (time management)
• časovou flexibilitu
• výhodou je praxe na pozici sociálního pracovníka/sociální pracovnice
• výhodou je řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

• práci na plný úvazek (do konce roku 2015 s možností prodloužení)
• finanční ohodnocení dle platových tabulek Diecézní charity Brno
• příjemné pracovní prostředí a dobré technické zázemí
• 5 týdnů dovolené • stravenky
• služební telefon, notebook, tablet – možnost využít i k soukromým účelům
• pružná pracovní doba
• zodpovědnou a samostatnou práci
• osobní a profesní rozvoj – vzdělávání, intervize, supervize
• nástup od 20. dubna 2015

V případě Vašeho zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete prosím strukturovaný životopis a motivační dopis nejpozději do 31. března 2015 na lenka.tomcalova@charita.cz. V motivačním dopisu objasněte svoji motivaci pro práci s cílovou skupinou lidí s duševním onemocněním. S případnými dotazy se můžete obrátit na Mgr. Lenku Tomčalovou, DiS., tel.: 733 741 291.

Více informací o naší službě najdete na http://celsuz.cz/socialni-rehabilitace/. Pohovory proběhnou v období od 7. do 15. dubna 2015. Pokud se vám do 3. dubna neozveme, znamená to, že jste nebyli vybráni k osobnímu pohovoru. Organizace si vyhrazuje právo vyhlásit nové výběrové řízení, pokud nebude vybrán/a vhodný/á kandidát/ka. Vaše osobní údaje budou zpracovány a uchovány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Organizaci můžete kdykoli požádat o smazání nebo opravu osobních údajů.

e-mail: lenka.tomcalova@charita.cz
web: http://celsuz.cz/