SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/ICE V CENTRU DENNÍCH SLUŽEB – Brno

Liga vozíčkářů, která usiluje o zařazování osob s postižením do většinové společnosti formulovala, do svého týmu hledá kolegu nebo kolegyni na plný úvazek na pozici SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE DO CENTRA DENNÍCH SLUŽEB.

Náplň práce:

  • přímá práce s klienty v rámci sociální služby, realizace jednotlivých vzdělávacích a volnočasových aktivit,
  • práce s dokumentací klienta,
  • práce na metodických materiálech,
  • propagace služby,
  • poskytování základního sociálního poradenství.

Požadavky:

  • VOŠ, VŠ v oboru sociální práce, sociální politika, sociální pedagogika, sociální péče, speciální pedagogika, (kvalifikace dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách),
  • další požadavky podle § 110 zákona č. 108/2006, o sociálních službách,
  • praxe v sociálních službách minimálně 2 roky,
  • zkušenosti s prací s cílovou skupinou – výhodou,
  • velmi dobrá znalost práce na PC,
  • dobrý písemný a slovní projev,
  • ŘP sk. B.

Osobnostní předpoklady:

  • organizační schopnosti,
  • strukturované myšlení,
  • odolnost vůči stresu,
  • komunikativnost, empatie, pečlivost, důslednost, zodpovědnost,
  • schopnost samostatné i týmové práce, rozhodnost, schopnost řešit problémy,
  • kreativita, flexibilita.

Nabízíme:

  • zajímavou práci v příjemném prostředí a kolektivu,
  • možnost dalšího vzdělávání a prohlubování kvalifikace,
  • prostor pro realizaci vlastních nápadů,
  • 5 týdnů dovolené.

Nástup: 18. 8. 2012.
Pracovní poměr na dobu určitou do 31. 3. 2013.
Místo výkonu: Brno, Bzenecká 23

Pokud vás nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky, zašlete svůj životopis s motivačním dopisem do 22.6. 2012 na adresu info@ligavozic.cz a do předmětu emailu uveďte „výběrové řízení CDS“. Veškeré doplňující informace zodpovíme prostřednictvím zde uvedeného emailu.

e-mail: info@ligavozic.cz
web: http://www.ligavozic.cz/index.php?akce=110#CDS