Sociální pracovník KC (Jeseník)

Kontaktní centrum Darmoděj v Jeseníku hledá posilu do týmu na pozici sociální pracovník.

Nabízíme:
  • Smysluplnou práci v profesionálním týmu (certifikace RVKPP na 4 roky)
  • Supervizi, intervizi, podporu při vzdělávání
  • Prostor pro seberealizaci 25 dní dovolené + možnost dalšího bonusového volna
  • Mzdové podmínky: 17 000 – 19 000 Kč (dle dosaženého vzdělání) + měsíční odměny
  • Možnost zprostředkování bydlení

Požadujeme:

  • Vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách: sociální pracovník
  • Způsobilost k právním úkonům a trestní bezúhonnost
  • Vstřícný postoj k cílové skupině
  • Absolventy rádi zaškolíme!

Pracovní náplň:

  • Kontaktní práce
  • Sociální práce
  • Distribuce harm reduction materiálu
  • A zajištění dalších služeb zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách, včetně administrativní práce

Více info: k-centrum@darmodej.cz 608 760 169 (Mgr. Jarmila Šimčíková, vedoucí KC) FB: Káčko Jeseník.

e-mail: k-centrum@darmodej.cz
web: http://www.darmodej.cz/k-centrum/