Sociální pracovník Krizové Centrum (České Budějovice)

Krizové Centrum pro Děti a Rodinu v Jihočeském kraji, o.s. vypisuje výběrové řízení na pozici sociální pracovnice/pracovník. Nástup: 1. 7. 2014, rozsah úvazku: 0,5.

Náplň práce:
– Sociální práce s jednotlivci a s rodinou
– Přímá práce s uživateli – individuální, párová, rodinná a skupinová práce (děti, dospělí, rodina)
– Krizová intervence
– Poradenství (sociální, sociálně-právní)
– Pomoc při řešení konkrétních nepříznivých situací uživatelů
– Vedení spisové dokumentace
– Spolupráce na rozvojovém plánu sociálních služeb
– Komunikace s úřady (zejména OSPOD), soudy, sponzory aj.
– Příprava a realizace projektů
– Administrativní činnost spojená s projekty
– Spolupráce při presentování organizace navenek

Požadujeme:
– VŠ (splnění odbornosti sociálního pracovníka dle požadavků zákona o sociálních službách)
– Kurz Krizové intervence
– Zkušenosti s přímou prací s klienty výhodou
– Zkušenosti s přípravou a řízením projektů výhodou
– Znalost standardů sociálních služeb a individuálního plánování
– Znalost legislativy ze sociální oblasti (zákon o sociálních službách, dávky hmotné nouze, aj.)
– Aktivní a pozitivní přístup k práci
– Schopnost týmové spolupráce
– Svědomitost a spolehlivost.

Nabízíme:
– Pracovní uplatnění s využitím předchozí praxe a schopností
– Mladý a přátelský kolektiv
– Příjemné pracovní prostředí
– Zodpovědnou, různorodou a kreativní práci
– Prostor pro seberealizaci a uplatnění nových nápadů
– Možnost dalšího vzdělávání a osobního růstu
– Supervize a intervize

Podmínkou k zařazení do výběrového řízení je zaslání strukturovaného životopisu a motivačního dopisu a to nejpozději do 25. 5. 2014 na e-mailovou adresu vyberoverizeni.kc@gmail.com.

Zasláním životopisu a dalších materiálů zájemce souhlasí ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů se zpracováním a uložením poskytnutých údajů organizaci Krizové centrum pro děti a rodinu v Jihočeském kraji, o.s. a to výhradně pro interní potřebu a pro účely výběrového řízení. Tento souhlas je poskytován na dobu neurčitou a může být kdykoli odvolán.

Kontaktní osoba: Mgr. Kateřina Krásová
Vybraní uchazeči budou kontaktováni e-mailem/telefonicky, aby se dostavili k osobnímu pohovoru.

e-mail: vyberoverizeni.kc@gmail.com
web: www.ditevkrizi.cz