Sociální pracovník (Moravská Třebová)

Charita Moravská Třebová nabízí pracovní místo na pozici: Sociální pracovník Komunitního centra O krok dál

Požadujeme:

  • trestní bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B podmínkou – aktivní řidič
  • VŠ nebo VOŠ nejlépe v oboru sociální práce (kvalifikace pro sociálního pracovníka dle § 110 zákona 108/2006 Sb.), popř. VŠ v oboru psychologie, speciální pedagogika či jiného humanitního oboru
  • schopnost samostatné i týmové práce, empatie, odpovědnost, rozhodnost, flexibilita, pečlivost
  • aktivní přístup k práci, kvalitní komunikační dovednosti
  • orientace v zákoně č. 108/2006 Sb. o sociálních službách, dobrá znalost práce s PC
  • ochotu pracovat v církevní organizaci a respekt k jejímu poslání, hodnotám a Kodexu

Nabízíme:

  • zajímavou a smysluplnou práci, kvalitní pracovní vybavení
  • možnost dalšího odborného růstu a rozvoje, vzdělávání
  • práci v příjemném prostředí a kolektivu, podporu, zaškolení, spolupráce s odborníky
  • podpora externího supervizora a metodických konzultantů
  • možnost seberealizace, velkou míru samostatnosti a odpovědnosti
  • pružnou pracovní dobu
  • 6 týdnů dovolené, firemní benefity

Základní popis pracovní pozice:

  • poskytování přímé práce s klienty s duševním onemocněním, spolupráce a podpora rodin klientů
  • terénní a ambulantní soc. práce – zpracovávání sociálního šetření, terapeutické činnosti, nácviky, podpora klientů, doprovody, akce, práce v tréninkové potravinové dílně, zahradničení
  • zpracovávání dokumentace a vnitřních metodik
  • spolupráce s odborníky a organizacemi v regionu, s lékaři, soc. odbory

Místo výkonu práce: Linhartice 133, Moravská Třebová a obce regionu Moravskotřebovsko-Jevíčsko

Předpokládaný nástup: 1. 8. 2020, příp. dle dohody

Výše úvazku: 1,0 úvazku

Nástupní mzda: 26 000 Kč

Náležitosti přihlášky k výběrovému pohovoru: ručně psaný motivační dopis, strukturovaný životopis

Životopis doplňte, prosím, o následující prohlášení: Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro inzerovanou pracovní nabídku dávám souhlas k jejich zpracování.

Přihlášky zasílejte do 15. 7. 2020 na adresu:

Charita Moravská Třebová
Svitavská 44
571 01 Moravská Třebová

  • obálku označte heslem „VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ KC O KROK DÁL LINHARTICE“
  • nebo scan na e-mail: katerina.vaskova@mtrebova.charita.cz.

Vybraní zájemci budou pozvání k přijímacímu pohovoru.

Charita Moravská Třebová si vyhrazuje právo nevybrat žádného zájemce.

e-mail: katerina.vaskova@mtrebova.charita.cz
web: https://www.mtrebova.charita.cz/typy-stranek/volna-mista/socialni-pracovnik-v-komunitnim-centru-o-krok-dal/