Sociální pracovník (Moravská Třebová)

Charita Moravská Třebová nabízí pracovní místo na pozici: Sociální pracovník do denního stacionáře a soc. terapeutických dílen

Požadujeme:

  • VŠ nebo VOŠ v oboru sociální práce (kvalifikace pro sociálního pracovníka dle § 110 zákona 108/2006 Sb.), popř. v oboru psychologie, speciální pedagogika, práva apod.
  • trestní bezúhonnost
  • řidičský průkaz skupiny B podmínkou – aktivní řidič
  • spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita, komunikační dovednosti, kreativita, emoční stabilita, empatie, ochota vzdělávat se
  • aktivní přístup k práci, schopnost týmové práce
  • dobrá znalost práce s PC
  • otevřenost a ochotu pracovat v církevní organizaci v souladu s jejím posláním a hodnotami

Nabízíme:

  • zajímavou a smysluplnou práci, kvalitní pracovní vybavení
  • možnost odborného růstu a profesního rozvoje, vzdělávání
  • práci v příjemném prostředí a kolektivu, podporu týmu, zaškolení, spolupráce s odborníky
  • podpora externího supervizora a metodických konzultantů
  • možnost seberealizace, samostatnost a odpovědnost
  • 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu, další firemní benefity

Stručný popis pozice:

  • pomoc lidem s mentálním postižením v ambulantních službách
  • poskytování soc. poradenství, mapování životní situace klientů, nastavení individuálních cílů
  • provádění soc. šetření, pomoc s vyřizováním osobních záležitostí při uplatňování práv klientů
  • spolupráce s externími odborníky, institucemi, opatrovníky, rodinami klientů, lékaři
  • vytváření vnitřních metodik a pravidel dle standardů kvality soc. služeb

Místo výkonu práce: Moravská Třebová

Předpokládaný nástup: 1. 9. 2020

Výše nabízeného úvazku: plný – 40 hod. týdně

Výše základní nástupní mzdy: 26 000 Kč

Náležitosti přihlášky do výběrového řízení:

  • ručně psaný motivační dopis,
  • strukturovaný životopis

Životopis doplňte, prosím, o následující prohlášení:

  • Prohlašuji, že mě Charita Moravská Třebová seznámila se zpracováním osobních údajů v souvislosti s ucházením se o zaměstnání.

Přihlášky zasílejte do 28. 8. 2020 na adresu:

  • Charita Moravská Třebová, Svitavská 44, 571 01 Moravská Třebová – obálku označte heslem „VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ SOC. PRACOVNÍK DS, STD “,
  • nebo scanem na e-mail: katerina.vaskova@mtrebova.charita.cz

Vybraní zájemci budou pozváni k přijímacímu pohovoru.

e-mail: katerina.vaskova@mtrebova.charita.cz
web: https://www.mtrebova.charita.cz/typy-stranek/clanky/clanky/charita-moravska-trebova-hleda-do-tymu-nove-tvare/