Sociální pracovník NZDM (Nymburk)

SEMIRAMIS o. s. hledá nové kolegy – sociální pracovníky do N-klubu (nízkoprahové zařízení pro děti a mládež).

Úvazek: 0,5 – 1, 0
Počet volných míst: 2
Nástup: možný ihned nebo dle dohody
Pracoviště: Nymburk

Náplň práce:
  • Přímá práce s dětmi a mladými lidmi ve věku 6-22 let
  • Koordinace volnočasových aktivit pro děti a mládež ve věku 6-22 let
  • Plánování a realizace programu NZDM
  • Příprava a realizace výchovných, vzdělávacích a aktivizačních činností pro uživatele služby
  • Vedení a aktualizace klientské dokumentace
  • Účast na pravidelných poradách a supervizích pracovního týmu
  • Práce převážně v odpoledních hodinách

Požadujeme:

  • Věk min. 20 let
  • Kvalifikace: speciální pedagog, sociální pracovník nebo pracovník v sociálních službách ve smyslu zákona 108/ 2006 Sb. (kurz lze doplnit po nástupu) – vhodné i pro studenty dálkového studia nebo absolventy
  • Pozitivní vztah k dětem a mladým lidem
  • Schopnost komunikace a práce s lidmi
  • Zzájem o práci v nabízeném oboru
  • Samostatnost
  • Základy práce na PC – Windows, MS Office, internet
  • Výhodou je: – další vzdělání v oboru a praxe v oboru

Nabízíme:

  • Zázemí dobře profilované organizace v oboru
  • Know-how profesionální sociální služby
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Adekvátní finanční ohodnocení

Zájemci zašlou strukturovaný životopis. V případě Vašeho zájmu o námi nabízenou pozici zasílejte životopis na email: mifkova@laxus.cz. Po vyhodnocení životopisu uchazeče budete informování, jestli jste byli vybráni na osobní pohovor, jehož termín s Vámi domluvíme.

e-mail: mifkova@laxus.cz
web: http://www.os-semiramis.cz/nzdm-nymburk/