Sociální pracovník (Olomouc)

InternetPoradna hledá vhodné uchazeče na obsazení pracovní pozice sociální pracovník odborného sociálního poradenství.

Náplň práce: poskytování služby Odborné sociální poradenství, a to v souladu se standardy kvality,sociálních služeb a zákona o sociálních službách 108/2006 Sb., poskytování informačního servisu, dluhové poradenství, vedení dokumentace, aktualizace standardů kvality sociálních služeb, individuální plánování, přímá pomoc.

Požadujeme: VŠ, VOŠ v sociálním oboru dle zákona 108/2006 Sb., zákon o sociálních službách, znalost práce na PC (Word, Excel, internet), komunikativnost, zodpovědnost, aktivita a dovednost pracovat samostatně i v týmu, schopnost vykonávat sociální práci a udržet si hranice, vstřícný a empatický přístup, orientace v dané problematice, trestní bezúhonnost, praxe v oboru výhodou.

Nabízíme: smysluplnou pracovní pozici na úvazek 0,5 na dobu určitou s možností prodloužení, supervize, možnost seberealizace, vzdělávání, zkušenosti a profesní rozvoj. Vyhrazeno pouze pro OZP.

Jedná se o zkrácený pracovní úvazek 20 hod./týden.

Místo výkonu práce: Wurmova 577/7, Olomouc.

První kontakt pouze mailem

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborná škola

Adresa pracoviště: o.s. InternetPoradna.cz – Wurmova 577/7, 779 00 Olomouc

Mzda (plat): 8 400 Kč

Kontaktní osoba: Mgr. Pavlína Jánová

Typ pracovního úvazku: zkrácený úvazek

Pracovní poměr: jednosměnný provoz

Datum nástupu: 01. 09. 2015

Datum ukončení pracovního poměru: 31. 12. 2016

e-mail: janova@internetporadna.cz
web: http://www.internetporadna.cz/