Sociální pracovník (Plzeň)

Společnost tady a teď, o.p.s. hledá kandidáta či kandidátku na pozici sociálního pracovníka v rámci služeb Terénní programy a Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi. Místem výkonu práce je Plzeň.

Kvalifikační požadavky:
  • Splnění kvalifikačních předpokladů pro výkon činnosti sociálního pracovníka dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách
  • Praxe v oboru výhodou

Náplň práce:

  • Poskytování sociálních služeb cílové skupině klientů (Podpora vzdělávání, práce s dobrovolníky, pomoc při hledání bydlení, pomoc při hledání zaměstnaní, řešení nepříznivých životních situací, doprovody na jednání s úřady, atd.)
  • Administrativní práce

Nabízíme:

  • Pracovní úvazek 1,0
  • Zaměstnání v zavedené organizaci
  • Vzdělávání v oboru včetně interních vzdělávacích akcí
  • Supervize

Nástup dle dohody V případě zájmu zašlete životopis s průvodním dopisem na: miroslav.gazak@tadyated.org.

e-mail: miroslav.gazak@tadyated.org
web: http://tadyated.org/