Sociální pracovník – poradce (Pardubice)

Občanská poradna Pardubice, o. s. vyhlašuje výběrové řízení na pozici sociální pracovník – poradce.

Náplň práce:
  • Odborné sociální poradenství
  • Konzultace osobní, e-mailovou a telefonickou formou
  • Naplňování poslání a cílů OPP
  • Zavádění SQSS do praxe
  • Tvorba metodik a informačních databází
  • Tvorba edukačních materiálů
Požadujeme:
  • Požadujeme vzdělání podle zákona č. 108/2006 Sb., § 115
  • Znalost zákona č. 108/2006, znalost standardů kvality poskytovaných sociálních služeb a zavádění do praxe
  • Praxe v sociálních službách vítaná, avšak ne podmínkou
  • Orientace v právních předpisech a schopnost jejich aplikace do praxe
  • Znalost práce s PC
  • Schopnost týmové práce
  • Emoční stabilitu, zralost, odolnost vůči stresu
  • Smysl pro odpovědnost, samostatnost
  • Výborné komunikační dovednosti
Nabízíme:
  • Možnost osobního a profesního rozvoje
  • Podporu zkušeného týmu
  • Prostor pro vlastní kreativitu
  • Zázemí zavedené sociální služby
  • Další vzdělávání
Nástup: 26. 10. 2015
Úvazek: DPP (10 hod.) s možností rozšíření o úvazek 0,2.

Svůj životopis spolu s motivačním dopisem zašlete do 30. 9. 2015 na adresu op.pce@seznam.cz.

Organizace si vyhrazuje právo odpovědět pouze uchazečům, kteří postupují do dalšího kola výběrového řízení. Výběrové řízení je dvoukolové.

e-mail: op.pce@seznam.cz
web: http://www.obcanskaporadnapardubice.cz/