Sociální pracovník-pracovní konzultant (Havlíčkův Brod)

Focus Vysočina hledá vhodné kandidáty na obsazení pracovní pozice sociální pracovník – pracovní konzultant Týmu podpory v zaměstnávání.

Náplň práce:

přímá práce s klienty – osobami se zdravotním postižením – zaměřená na získání či udržení vhodného pracovního místa na trhu práce

Nabízíme:

Uplatnění ve stabilní neziskové organizaci, úvazek 1,0, nástup možný od 1. 6. 2015.

Požadujeme:

Odborná způsobilost dle zákona o sociálních službách (108/2006 Sb., § 110), trestní bezúhonnost, řidičský průkaz typu B, ovládání PC, základní znalost legislativy zejména Zákona 108/2006 Sb., schopnost samostatné a odpovědné práce, psychickou odolnost a empatii. Komunikační dovednosti, kreativitu a ochotu učit se nové věci.

Strukturované životopisy a motivační dopisy zasílejte do 23 .5. 2015 na adresu FOKUS Vysočina, 5. Května 356, 580 01 Havlíčkův Brod, nebo e-mailem: eva.teclova@fokusvysocina.cz.

e-mail: eva.teclova@fokusvysocina.cz
web: http://www.fokusvysocina.cz/volna-pracovni-mista