Sociální pracovník / pracovnice azylového domu pro muže (Praha)

Centrum sociálních služeb Praha obsazuje pozici Sociální pracovník / pracovnice azylového domu pro muže.

Náplň práce:

  • Poskytování sociálně-právního poradenství.
  • Pomoc při uplatňování práv, oprávněných zájmů, pomoc při obstarávání osobních záležitostí.
  • Jednání se zájemci o službu a uzavírání smluv se zájemci službu.
  • Individuální plánování a práce s klientem, zprostředkování návazných služeb.
  • Vykonávání analytické, koncepční a metodické činnosti v individuální a skupinové práci s klientem.
  • Komunikace se správními orgány a jinými organizacemi v zájmu uživatelů služby.
  • Administrativní činnosti.

Požadujeme:

  • VOŠ, VŠ v oboru sociální práce, sociální pedagogika a příbuzných oborů dle zákona o soc. službách.
  • Psychickou odolnost vůči stresovým situacím.
  • Empatii, spolehlivost, rozhodnost, flexibilitu.
  • Znalost problematiky sociálních dávek.
  • Znalost práce v programu eQuip výhodou.
  • Trestní bezúhonnost.

Nabízíme: Úvazek 1,0, práce na dobu neurčitou

Místo výkonu práce: Malá Skloněná, Praha 9

Zaměstnanecké benefity:

  • 5 týdnů dovolené,
  • sick days,
  • stravenky,
  • příspěvek na vzdělávání

Nástup: dohodou

Své žádosti a životopisy s motivačním dopisem zasílejte do 31. 7. 2020 na dana.kollarova@csspraha.cz.

Uchazeči, kteří nesplní dané požadavky, nebudou zařazeni do výběrového řízení.

CSSP si vyhrazuje možnost nepřijmout na danou pracovní pozici žádného z uchazečů.

Zasláním svých osobních materiálů uchazeči souhlasí s uchováním těchto materiálů po dobu výběrového řízení.

e-mail: dana.kollarova@csspraha.cz
web: http://www.csspraha.cz