Sociální pracovník/pracovnice (Hradec Králové)

Centrum sociální pomoci a služeb o. p. s. Hradec Králové – pracoviště Manželská a rodinná poradna Náchod vypisuje výběrové řízení na pozici sociální pracovník/sociální pracovnice – úvazek 0,5.

Náplň práce:
  • asistovaná setkávání, asistovaná předávání a asistované kontakty rodičů s dětmi na základě požadavků OSPOD Náchod
  • rodinné poradenství a terapie
  • práce v odpoledních hodinách a o víkendech – pružná pracovní doba

Požadavky:

  • VŠ vzdělání splňující požadavky zákona o soc. službách
  • terapeutický výcvik (i zahájený)
  • časová flexibilita
  • osobnostní předpoklady – komunikativnost, vysoká odolnost vůči stresu, praxe v rodinné poradně vítána
  • ŘP sk. B
  • praxe v oboru min. 5 let vzhledem k náročnosti náplně práce
  • schopnost týmové spolupráce, samostatnost

Nabízíme:

  • nástup 1.6.2017 nebo dle dohody
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • zkrácený pracovní poměr – min. 20 hodin týdně
  • týmové supervize
  • příspěvek na stravování

Nabídky s životopisem a motivačním dopisem zasílejte na email poradna.hk@csps-hk.cz do 20.6.2017. Mgr. Zuzana Vostrovská 723 718 089.

e-mail: poradna.hk@csps-hk.cz