Sociální pracovník/pracovnice (Most)

Diakonie ČCE – Středisko sociální pomoci v Mostě vyhlašuje výběrové řízení na místo sociální pracovník / pracovnice.

Nabízíme:

– pracovní uplatnění v neziskové organizaci ve službě Sociální práce v ohrožených rodinách Most (sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi dle zákona o sociálních službách),
– ambulance služby v Mostě, ulice Tř.Budovatelů 2759, Business Centrum (výkon zaměstnání v ambulanci a hlavně v terénu)
– pracovní poměr na dobu určitou, s možností dalšího rozšíření po zapracování
– účast na celospolečensky prospěšných aktivitách

Požadujeme:

– odbornou způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách v platném znění (vzdělání VOŠ, VŠ sociálního zaměření)
– trestní bezúhonnost
– řidičský průkaz B – podmínkou!
– dobré organizační schopnosti
– komunikační schopnosti, empatii
– administrativní schopnosti (práce na PC, Office, internet)
– zájem o problematiku péče o ohrožené děti
– ochotu pracovat převážně v terénu (i v sociálně vyloučených lokalitách)
– zásadovost, spolehlivost
– aktivní přístup
– odolnost vůči stresu, velmi dobrý zdravotní a psychický stav

Náplň práce:

– přímá práce s ohroženými rodinami, návštěvy a konzultace v rodině
– kontakt s úřady a dalšími spolupracujícími organizacemi
– vedení dokumentace
– odpovědnost za průběh a naplňování individuálního plánu rodiny

Nástup
1. 9. 2015

Přihláška do výběrového řízení:

Strukturovaný profesní životopis, motivační dopis (rozsah maximálně jednu stranu A4) a kopii o nejvyšším dosaženém vzdělání zasílejte na adresu: leckova@most.diakonie.cz nejpozději do 20. 8. 2015.

Další informace podá:
Bc. Monika Lecková na telefonním čísle 739 244 692

Upozorňujeme:
Kontaktovat budeme pouze uchazeče, kteří splňují kvalifikační požadavky.

e-mail: leckova@most.diakonie.cz
web: http://most.diakonie.cz/