Sociální pracovník/pracovnice (Náchod)

Dokořán, o.s. v Náchodě nabízí volné pracovní místo na pozici ostatní specialisté v oblasti sociální práce = sociální pracovník/pracovnice pro rodiny s dětmi. Nabídnutá (minimální) mzda za zkrácený pracovní úvazek (jednosměnný provoz) je 14 000 Kč hrubého.

Úvazek: Zkrácený úvazek
Směnnost: Jednosměnný provoz
Nástup: 01.05.2015
Mzda: od 14 000 Kč

Náplň práce:

Práce s rodinami s dětmi v sociálně aktivizační službě v Náchodě (SASRD Archa).

Požadavky:

Vzdělání dle Zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách; VŠ/VOŠ v oboru sociální práce, sociální pedagogika a příbuzných oborech; komunikativnost; spolehlivost; znalost práce na PC; časová flexibilita (práce odpoledne); výpis z rejstříku trestů; znalost anglického jazyka.

Zaměstnavatel nabízí:

Práci v neziskové organizaci; možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu; spolupráci s dalšími odborníky v oboru sociální prevence a vyloučení. Výše mzdy je stanovena dle platového tarifu.

V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis, motivační dopis, doklady o nejvyšším dosaženém vzdělání a výpis z rejstříku trestů na uvedenou adresu nebo e-mail. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Poznámka k volnému místu:

Pracovní poměr na dobu určitou (zástup za MD). Jedná se o zkrácený pracovní úvazek na 32 hod. týdně (práce převážně v odpoledních hodinách, zahrnuje i terénní práci).

Kontaktní údaje:

Reference: 8412100737, (Úřad práce Náchod)
Zaměstnavatel: Dokořán, o.s.
Adresa: Komenského 577, 547 01, Náchod 1
Kontaktní osoba: Michaela Pišlová

e-mail: dokoran@dokoran.eu
web: http://www.dokoran.eu