Sociální pracovník/pracovnice (Rožnov pod Radhoštěm)

Organizace Iskérka o.p.s. příjme do svého týmu sociálního pracovníka/sociální pracovnici. Jsme malá organizace s 11ti letou tradicí v péči o osoby s duševním onemocněním. Náš pracovní kolektiv je malý, ale vysoce kvalifikovaný. Snažíme se o vytváření vstřícného a loajálního prostředí, které má na mysli především dobro klientů. Na druhé straně jsme nároční sami k sobě a budujeme kvalitní vnitřní kulturu organizace.

Pracovní náplň:

  • plnění role klíčového pracovníka (mapování, plánování a komplexní koordinace procesu rehabilitace klientů, včetně stanovení individuálních cílů a jejich vyhodnocování)
  • komplexní podpora klientů (bydlení, vzdělávání, volný čas…)
  • spolupráce s dalšími odborníky mimo sociální službu a jednání s potřebnými úřady
  • pracovní výkon v ambulanci i v terénu

Požadavky:

  • VOŠ nebo vysoká škola na úrovni Bc. se zaměřením na sociální práci
  • dodržování etického kodexu organizace
  • ŘP sk. B , práce s PC (Word, Excel, Power Point)
  • dobré komunikační a organizační schopnosti, vstřícnost, pečlivost, spolehlivost,systematičnost, empatie, otevřenost, schopnost učit se novým věcem, kultivovaný projev, týmová spolupráce, loajalita k organizaci i kolegům

Nabízíme:

  • mzdové zařazení dle vzdělání a platného mzdového předpisu (9. mzdová třída, 5. skupina prací)
  • zajímavou práci s možností seberealizace a dalšího sebevzdělávání
  • pravidelné týmové supervize

Více informaví na emailu: alena.jbaili@iskerka.cz.

web: www.iskerka.cz