Sociální pracovník/pracovnice (Zlín)

Centrum poradenství pro rodinné a partnerské vztahy vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa: Sociální pracovník/sociální pracovnice

Náplň práce:
  • Sociálně-právní poradenství v oblasti rodinných a partnerských vztahů
  • Vedení spisové dokumentace
  • Koncepční práce na rozvoji kvality sociální služby
Pracovní poměr: Na dobu určitou – zástup za dlouhodobou pracovní neschopnost
Platová třída: 10
Místo výkonu práce: Kroměříž

Požadavky pro vznik pracovního poměru:
  • Vyšší odborné vzdělání nebo vysokoškolské vzdělání v oborech zaměřených na sociální práci a sociální pedagogiku, sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociálně právní činnost nebo charitní a sociální činnost
  • Komunikativnost, odolnost vůči stresu, osobnostní zralost
  • Ochota dalšího vzdělávání
  • Výcvik krizové intervence výhodou
  • Vítána praxe v poradenství a orientace v problematice domácího násilí
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Řidičský průkaz sk. „B“ – aktivní řidič
Písemné přihlášky doplněné:

Motivačním dopisem a životopisem zasílejte nejpozději na níže uvedenou adresu nebo e-mail.

Centrum poradenství pro rodinné a partnerské vztahy, příspěvková organizace, U Náhonu 5208, 760 01 Zlín, e-mail: info@centrum-poradenstvi.cz

Kontaktní osoba: Mgr. Kateřina Benešová

e-mail: info@centrum-poradenstvi.cz