Sociální pracovník/pracovník v soc.sl. (Brno)

TyfloCentrum Brno hledá kandidáta na pozici sociální pracovník / pracovník v sociálních službách pro detašované pracoviště ve Vyškově.

Náplň práce:
  • příprava, zajištění, realizace a hodnocení akcí v rámci sociální aktivizace
  • sociálně-právní a pracovně-právní poradenství klientům v rámci sociální poradny
  • asistenční služba klientům v rámci průvodcovských a předčitatelských služeb
  • pomoc při řešení konkrétních nepříznivých situací klientů, depistáž
  • případné zapojení a práce v EU projektech
  • metodika a administrativa s výše uvedeným spojená
Požadujeme:
  • praxe a zkušenosti na pozici sociálního pracovníka / pracovníka v sociálních službách výhodou
  • vzdělání dle zákona o soc. službách (pracovník v sociálních službách nebo sociální pracovník)
  • znalost zákona o soc.službách, znalost SQ, ind.plánování, apod. výhodou
  • kladný vztah a empatie k seniorům, dále ochotu, vstřícnost
  • aktivní a kreativní přístup k práci
  • výborné komunikační schopnosti
  • schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
  • odolnost vůči stresu
  • čistý trestní rejstřík
  • OZP PODMÍNKOU (nutná fyzická pohyblivost)
  • dobrá znalost MS Office
  • nástup ihned (nebo co nejdříve)
Nabízíme:
  • práce na HPP, na dobu určitou (s možností prodloužení), na 0,5 – 1,0 úvazek
  • smysluplnou práci v organizaci, jejímž cílem je zvyšování kvality života zrakově postižených občanů
  • platové ohodnocení dle možností neziskové organizace, dle praxe a zkušeností uchazeče
  • místo výkonu práce: Vyškov
  • výběrové řízení v 1-2/2016, nástup v 4/2016.
Životopis a motivační dopis na téma “Proč chci tuto práci dělat?” zasílejte na adresu: vidlakova@tyflocentrumbrno.cz

Organizace si vyhrazuje právo vyhlásit nové výběrové řízení, pokud nebude vybrán vhodný kandidát.

Zasláním svých údajů uvedených v životopise a motivačním dopise dáváte souhlas, aby společnost TyfloCentrum Brno, o.p.s., se sídlem Brno, Chaloupkova 7, 612 00 zpracovala vaše osobní údaje pro účely výběrového řízení v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. “O ochraně osobních údajů” ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.