Sociální pracovník/pracovník v soc.sl. (Nymburk)

Semiramis o.s. hledá nové kolegy do kontaktního centra a centra terénních programů.

Úvazek: 0,5 – 1, 0
Počet volných míst: 2
Nástup: dle dohody
Pracoviště: Mladá Boleslav a okolí

Náplň práce:

Práce s uživateli drog v kontaktním centru nebo terénu. Nejčastěji zastoupená témata v práci s klienty se týkají snižování rizik, která vyplývají z užívání drog, léčby drogové závislosti, poradenství v sociální a zdravotní oblasti a poradenství poskytované osobám blízkým uživatelům drog. Nedílnou součástí práce je také administrativní činnost (vedení dokumentace, kontakt s institucemi apod.).

Požadujeme:
  • věk min. 21 let
  • kvalifikace: sociální pracovník nebo pracovník v sociálních službách ve smyslu zákona 108/ 2006 Sb. (kurz lze doplnit po nástupu), případně adiktolog
  • vhodné i pro studenty dálkového studia
  • schopnost komunikace a práce s lidmi
  • samostatnost
  • základy práce na PC – Windows, MS Office, internet
  • ŘP skup. B (pro práci v terénu, pro práci v kontaktním centru není nutný)

Výhodou je:

  • další vzdělání v oboru
  • praxe v oboru adiktologie nebo v jiných sociálních službách
  • orientace v problematice závislostí
  • zájem o práci v nabízeném oboru

Nabízíme:

  • zázemí dobře profilované organizace v oboru
  • know-how profesionální sociální služby
  • možnost dalšího vzdělávání
  • adekvátní finanční ohodnocení

Zájemci zašlou strukturovaný životopis na email: mifkova@laxus.cz. Po vyhodnocení životopisu uchazeče budete informování, jestli jste byli vybráni na osobní pohovor, jehož termín s Vámi domluvíme.

e-mail: mifkova@laxus.cz
web: http://www.os-semiramis.cz