Sociální pracovník/Pracovník v soc. sl. (Žďár nad Sázavou)

PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH – PEČOVATEL/KA pro zařízení Charitní pečovatelská služba

Náplň práce:

  • přímá práce s uživateli v jejich domácím prostředí včetně vedení dokumentace

Místo výkonu práce: Žďár nad Sázavou a okolí Bystřice nad Pernštejnem a okolí

Nástup: dle domluvy

Nabízíme:

  • dohodu o provedení práce, dohodu o pracovní činnosti (práce zejména v podvečer či o víkendu),
  • smysluplnou a zajímavou práci,
  • zázemí stabilní organizace.

Požadujeme:

  • odborné vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb.
  • předpoklady pro práci s lidmi,
  • pracovitost, zodpovědnost,
  • potřebu dále se vzdělávat a profesionálně růst,
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič/ka,
  • očkování proti žloutence typu B a zdravotní průkaz,
  • trestní bezúhonnost.

Pracovní pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské či rodičovské dovolené, studenty nebo aktivní pracovníky ve starobním důchodu.

V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis a profesní životopis na adresu Oblastní charita Žďár nad Sázavou, Horní 22, 591 01 Žďár nad Sázavou (obálku označte „výběrové řízení CHPS“) nebo na email jana.kincova@zdar.charita.cz

Bližší informace: Mgr. Jana Kincová Křížková, mob.: 777 755 469, e-mail: jana.kincova@zdar.charita.cz

e-mail: jana.kincova@zdar.charita.cz
web: http://zdar.charita.cz/volna-mista/prubezna-pracovni-nabidka-pracovnik-v-socialnich-sluzbach-pecovatel-ka/