Sociální pracovník (Praha)

Centrum sociálních služeb Praha, Resocializační a reintegrační programy – RRP, přijme zaměstnance na pozici sociální pracovník resocializačních a reintegračních programů na hlavní pracoví poměr (zástup za mateřskou dovolenou).

Požadavky:

  • VOŠ/ VŠ, v oboru sociální práce (nebo příbuzný obor dle Zákona č. 108/21006 Sb.
  • Výborné komunikační schopnosti
  • Psychická odolnost, profesionální zvládání krizových situací
  • Právní povědomí – zběžná znalost zákonů (např. Trestní zákoník, Trestní řád atd.)
  • Zkušenosti s administrativou, znalost práce na PC
  • Samostatnost a iniciativní přístup, schopnost týmové práce
  • Přímá práce s klienty v oblasti sociální prevence – výhodou
  • Trestní bezúhonnost

Pracovní náplň:

  • Sociálně právní poradenství – realizace programů pro pachatele trestné činnosti (dospělé osoby – obviněné, obžalované, podmíněně odsouzené, nepodmíněně odsouzené a podmíněně propuštěné)
  • Přímá práce s klienty programů
  • Zpracovávání agendy, metodik a vedení dokumentace související s výkonem práce a provozem RRP
  • Spolupráce s institucemi (např.: soudy, Policie ČR, Probační a mediační služba ČR, Vězeňská služba ČR)
Nástup: Květen 2017
Platové podmínky: Platový tarif – 10. Platová třída + příplatky
Stravenky
Příspěvek na vzdělání

V případě zájmu zašlete svůj životopis spolu s motivačním dopisem e-mailem na adresu: zuzana.stancova@csspraha.cz, do 10. 3. 2017. Do předmětu napište „SP pro RRP“. Uchazeči, kteří nesplní dané požadavky, nebudou zařazeni do výběrového řízení. Výběrové řízení bude probíhat ve dvou kolech (I – výběr z uchazečů na základě jimi zaslaných životopisů a motivačních dopisů, II – výběr z uchazečů vybraných k osobním pohovorům). CSSP si vyhrazuje možnost nepřijmout na danou pracovní pozici žádného z uchazečů. Zasláním svých osobních materiálů uchazeči souhlasí s uchováním těchto materiálů po dobu výběrového řízení. Následně budou materiály skartovány/smazány.

Kontaktní osoba: Zuzana Stancová – vedoucí RRP, E-mail: zuzana.stancova@csspraha.cz, Telefon: +420 606 265 016, Adresa: Sokolovská 95, Praha 8 – Karlín

e-mail: zuzana.stancova@csspraha.cz
web: www.csspraha.cz