Sociální pracovník (Praha)

Diakonie ČCE – SKP v Praze přijme sociálního pracovníka do krizového SOS centra na plný nebo částečný úvazek od července 2018

Požadujeme:
  • vzdělání VŠ (ukončené magisterské nebo bakalářské studium) se zaměřením na sociální práci
  • výcvik krizové intervence
  • odolnost k psychické zátěži, vyzrálost, schopnost sebereflexe, schopnost týmové spolupráce
  • zkušenosti s prací s párem a s násilím ve vztazích výhodou
  • psychoterapeutický výcvik výhodou

Nabízíme:

  • zajímavou a smysluplnou práci v profesionálním týmu
  • profesní a osobnostní rozvoj
  • supervizi a vzdělávání zaměstnanců
  • prostor pro vlastní iniciativu a invenci
  • možnost individuálního nastavení pracovní doby

Náplň práce:

  • poskytování krizové pomoci v SOS centru, přímá práce s klienty
  • související administrativa
  • účast na týmových poradách
  • spolupráce při aktualizaci standardů a metodik práce Organizace: Diakonie ČCE – SKP v Praze
  • místo pracoviště: Varšavská 738/37, Praha, Vinohrady
  • práce na plný nebo částečný úvazek

Profesní životopisy zasílejte na adresu: roytova.skp@diakonie.cz

e-mail: roytova.skp@diakonie.cz
web: http://www.soscentrum.cz/