Sociální pracovník (Praha 4)

Občanské sdružení Baobab vypisuje výběrové řízení na pozici sociální pracovník (případně pracovník v sociálních službách) do Centra sociálně rehabilitačních služeb (sídlo Praha 4).

Náplň: Přímá práce s lidmi s duševním onemocněním – sociální rehabilitace ambulantní, terénní i pobytovou formou, case management.

Nabízíme zajímavou a kreativní práci ve stabilní neziskové organizaci, příjemné pracovní prostředí, profesionalitu, možnost odborného růstu, podporu dalšího vzdělávání.

Nástup možný od 1. dubna 2015.

Práce na 0,7 úvazku (výhledově uvažováno o úvazku 1,0).

Požadujeme vzdělání dle zákona č. 108/2006, komunikační dovednosti, samostatnost, zodpovědnost, trestní bezúhonnost, vztah ke klientům a citlivost k jejich potřebám, schopnost práce v týmu. Praxe v práci s lidmi s duševním onemocněním výhodou.

Motivační dopis a profesní životopis zasílejte, prosím, na email: libor.kozeluh@osbaobab.cz.

e-mail: libor.kozeluh@osbaobab.cz
web: http://osbaobab.cz/