Sociální pracovník (Praha, Benešov)

ProFem hledá posilu do týmu na pozici sociální pracovník/ce.

Co Vás čeká?
  • přímá práce s uživateli sociální služby (především osoby v krizi, oběti domácího a sexuálního násilí, oběti trestných činů) a související administrativa
  • spolupráce s dalšími institucemi a organizacemi, příprava a vedení schůzek interdisciplinárního týmu
  • podílení se na psaní žádostí o dotaci a jejich administrace
  • aktualizace metodiky sociální služby
  • Místo pracoviště: Praha, Benešov (zástupy na pobočkách Beroun, Příbram)

Požadujeme:

  • splnění kvalifikačních předpokladů dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách
  • znalost zákona o sociálních službách a standardů kvality sociálních služeb
  • zkušenost s problematikou domácího a sexuálního násilí výhodou
  • praxe v oblasti poradenství v sociálních službách výhodou
  • ochotu k práci s lidmi v náročné životní situaci
  • trestní bezúhonnost
  • ochotu cestovat v rámci Středočeského kraje (hlavně na pobočku v Benešově cca 1x týdně a občas na zástup v Berouně či v Příbrami)
  • zkušenost s prací v NNO výhodou
  • dovednosti v oblasti krizové intervence, výcvik v krizové intervenci výhodou

Osobnostní předpoklady:

  • osobnostní zralost
  • vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu
  • schopnost sebeřízení
  • sociální cítění, empatie
  • komunikační a prezentační schopnosti
  • schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • spolehlivost a pečlivost
  • ochotu stále se učit a pracovat na osobním i profesním rozvoji

Nabízíme:

  • zajímavou a smysluplnou práci
  • částečný pracovní úvazek
  • nástup ihned nebo dle dohody
  • po zkušební době pružnou pracovní dobu
  • podporu při dalším vzdělávání, supervize
  • přátelskou atmosféru

Své nabídky obsahující strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte na adresu dana.pokorna@profem.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru. Další případné informace podá: PhDr Dana Pokorná, tel.: 774 433 034.

e-mail: dana.pokorna@profem.cz
web: http://www.profem.cz/clanek.aspx?a=653