Sociální pracovník (Přerov)

Oblastní charita Přerov vyhlašuje výběrové řízení na kumulovanou pozici v Romském komunitním centru: sociální pracovník v sociálně aktivizační službě pro rodiny s dětmi 0,7 úvazku a sociální pracovník v nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež 0,3 úvazku.

Náplň práce:

  • ambulantní a terénní forma práce poradenství sociální práce v domácnostech rodin s nezletilými dětmi (podpora a pomoc s hospodařením, rodinným rozpočtem, vedením domácnosti, pomoc s řešením dluhů, půjček a exekucí, s problémovým chováním dětí, s výchovou, apod.)
  • sociální práce s dětmi a mládeží, které se ocitli v nepříznivé sociální situaci

Požadavky:

  • vzdělání VŠ/VOŠ v oboru sociální práce dle § 110 odst. 4 písm. a-d) zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách
  • akceptace poslání a hodnot Charity
  • odpovědnost, tvořivý přístup, schopnost samostatné práce i týmové spolupráce, flexibilita dobré organizační a komunikační schopnosti
  • znalost standardů kvality sociálních služeb
  • zkušenosti z oblasti volnočasových aktivit a z oblasti sociální práce s rodinami ohroženými sociálním vyloučením jsou vítány

Nabízíme:

  • zajímavou a kreativní práci v sociální oblasti
  • zaškolení a odbornou podporu (supervize, metodické vedení)
  • další vzdělávání v oboru
  • zázemí stabilní organizace
  • mzda v rozmezí 15 000 – 16 000 Kč (podle vzdělání a délky praxe)

Nutnou podmínkou k zařazení do výběrového řízení je zaslání strukturovaného životopisu a motivačního dopisu (proč jste vhodným kandidátem, jaké máte zkušenosti s cílovou skupinou, s prací v sociálních službách atd.), které zašlete nejpozději do 28. 7. 2016 v elektronické podobě na emailovou adresu: lenka.klicova@prerov.charita.cz

e-mail: lenka.klicova@prerov.charita.cz
web: http://www.prerov.charita.cz/aktuality/hledame-socialniho-pracovnika-do-rkc/