Sociální pracovník/sociální pracovnice (Brno)

Společnost Podané ruce, o.p.s, Kontaktní centrum v Brně vyhlašuje výběrové řízení na pozici sociální pracovník/sociální pracovnice.

Požadavky:

věk minimálně 21 let
minimálně VOŠ (naplnění odborné způsobilosti sociálního pracovníka dle Zákona 108/2006)
zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost
dobré komunikační schopnosti a schopnost týmové spolupráce
samostatný, aktivní a zodpovědný přístup k práci

Výhodou:

zkušenost s problematikou závislosti
praxe v sociální nebo zdravotní oblasti

Nabízíme:

zaškolení v poskytování profesionální služby
6 týdnů dovolené
podporu dalšího vzdělávání a profesního růstu
zázemí zavedené neziskové organizace
pracovní poměr na dobu určitou do s možností prodloužení
pracovní poměr na 1,0 úvazku
nástup od ledna 2016

Náplň práce:

Přímá práce s uživateli nealkoholových drog

Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte do 12. 11. 2015. Na adresu: blazek@podaneruce.cz, Více informací na e-mailové adrese, na telefonním čísle: 608 371 131 nebo http://www.podaneruce.cz/. Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor, který proběhne 20. 11. 2015 na adrese Vídeňská 3, Brno.

Společnost Podané ruce o.p.s. Pomáháme lidem v obtížných situacích jejich života tvorbou preventivních, podpůrných a intervenčních služeb. Formou kvalitně poskytovaných služeb hledáme a vytváříme cesty k sociální, zdravotní i osobní stabilizaci klientů, s ohledem na dlouhodobě udržitelnou kvalitu jejich života a osobní spokojenost.