Sociální pracovník/sociální pracovnice SPONDEA Brno

Hledáme kolegu/kolegyni na pracovní pozici “sociální pracovník/sociální pracovnice” do Krizového centra pro děti, dospívající a rodinu a Intervenčního centra Brno

Požadujeme:

  • VOŠ nebo VŠ, obor sociální práce, sociální nebo speciální pedagogika
  • 3 roky praxe v oblasti sociálních služeb výhodou
  • orientace v problematice domácího násilí a syndromu CAN
  • komunikativnost, odolnost vůči stresu, osobnostní zralost
  • řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
  • uživatelská znalost MS Office

Náplň práce:

  • sociálně-právní poradenství rodinám s dětmi, dohled u asistovaných kontaktů rodičů s dětmi
  • péče o děti na krizových lůžkách
  • sociálně-právní poradenství osobám ohroženým domácím násilím a pronásledováním
  • poskytování krizové intervence a telefonické krizové intervence, poradenství prostřednictvím chatu a emailu
  • vedení spisové dokumentace
  • koncepční práce na rozvoji kvality sociálních služeb

Nabízíme:

  • práci na plný úvazek
  • zajímavou, smysluplnou a odpovědnou práci v perspektivním týmu
  • individuální a týmovou supervizi
  • prostor pro další sebevzdělávání a seberozvoj

Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte na adresu spondea@spondea.cz

e-mail: spondea@spondea.cz
web: http://www.spondea.cz/odborna-verejnost/index.php?url=aktualne