Sociální pracovník (Středočeský kraj)

Centrum pro integraci cizinců hledá sociálního pracovníka pro Středočeský kraj a Prahu. Sociální pracovník bude poskytovat odborné sociální a pracovní poradenství cizincům ve Středočeském kraji (zejména Kladno, Mladá Boleslav) a Praze, dále dle rozvoje středočeských poboček organizace.

Náplň práce:
  • poskytování odborného sociálního a pracovního poradenství cizincům
  • místo převažujícího výkonu práce: Středočeský kraj (zejména Kladno, Mladá Boleslav) a Praha
Nabízíme:
  • zajímavou a smysluplnou práci v příjemném prostředí
  • možnost podílet se na strategickém rozvoji středočeských poboček organizace,
  • supervizi a další vzdělávání
  • odpovídající platové ohodnocení + benefity
Vyžadujeme:
  • VŠ vzdělání obor sociální práce
  • případně příbuzný (nutné splnit kvalifikaci pro výkon práce sociálního pracovníka)
  • znalost cizího jazyka
  • samostatnost
  • ochotu cestovat, aktivitu, schopnost práce v týmu
  • praxe v oboru práce s migranty a zkušenost v práci na evropských projektech výhodou

Nástup možný ihned.

Strukturovaný profesní životopis zasílejte elektronicky do 16. 5. 2016 na email: uchazeci@cicpraha.org

Informace také na tel.:222360452