Sociální pracovník-terapeut (Jihlava)

ŘEDITEL OBLASTNÍ CHARITY JIHLAVA VYPISUJE VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA POZICI SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK – TERAPEUT pro zařízení NÁSLEDNÁ PÉČE JIHLAVA (doléčovací zařízení pro osoby závislé na návykových látkách)

Specifické předpoklady:
– odborná způsobilost pro výkon povolání sociálního pracovníka nebo dalšího odborného pracovníka v souladu se zákonem 108/2006 Sb., o sociálních službách
– dlouhodobý psychoterapeutický sebezkušenostní výcvik
– praxe v adiktologických službách výhodou
– osobnostní předpoklady pro práci s cílovou skupinou

Obecné předpoklady:
– trestní bezúhonnost
– zdravotní způsobilost
– znalost práce na PC (MS Office)
– kreativní přístup k práci

Nabízíme:
– pracovní poměr na 1,0 úvazku
– odpovídající finanční ohodnocení
– možnost dalšího profesního růstu
– zaměstnanecké výhody
– zaměstnání ve velké a stabilní organizaci
– flexibilní pracovní dobu
– supervize
– bezbariérové pracoviště

Náplň práce:
– stanovení preventivních a diagnostických postupů
– zjištění sociální diagnózy a realizace terapie
– poskytnutí sociálně právního poradenství
– zajištění individuálního a rodinného poradenství
– poskytování krizové intervence
– vedení zátěžových výjezdů
– realizace psychoterapeutických skupin v roli ko-terapeuta
– zajištění souladu pobytové formy služby s ambulantním programem

Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte do 9. 5. 2013 elektronicky na adresu josef.kanka@charita.cz, případně poštou na adresu: Oblastní charita Jihlava, Jakubské náměstí 2, Jihlava. Možný nástup do zaměstnání je 1. 6. 2013. Bližší informace podá vedoucí zařízení Josef Kaňka – tel.: 734 435 282. Výběrové řízení proběhne dne 16. 5. 2013. Podrobnosti týkající se přijímacího pohovoru budou vybraným účastníkům sděleny telefonicky.

e-mail: josef.kanka@charita.cz