Sociální pracovník v NZDM (Brno)

Ratolest Brno vypisuje výběrové řízení na pozici: sociální pracovník v nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež Likusák. Nástup:  20. 1. 2014. Práce na 1, 0 úvazku – jedná se o zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou.

Náplň práce:
– sociální práce s dospívajícími ohroženými sociálně negativními jevy
– ambulantní a terénní forma práce

Požadujeme:
– vzdělání a odborná způsobilost dle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách (sociální pracovník)
– orientace v problematice principů a fungování NZDM
– znalost standardů kvality sociálních služeb
– trestní bezúhonnost
– schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
– ochotu pracovat v odpoledních a večerních hodinách
– komunikativnost, dobré organizační a komunikační schopnosti
– ochotu učit se novým věcem, časovou flexibilitu

Nabízíme:
– zajímavou a kreativní práci v sociální oblasti
– zaškolení a odbornou podporu (supervize, metodické vedení)
– další vzdělávání v oboru
– mzda v rozmezí 13 000 – 16 000,- (podle vzdělání a délky praxe)

Nutnou podmínkou k zařazení do výběrového řízení je zaslání:
a) strukturovaného životopisu
b) motivačního dopisu (např. proč jste vhodným kandidátem, jaké máte zkušenosti s cílovou skupinou, kvalifikace a zkušenosti s prací v sociálních službách) do 31. 12. 2013 na e-mail lenka.cuprova@ratolest.cz. Vybraní uchazeči budou kontaktováni e-mailem anebo telefonicky, aby se dostavili k osobnímu pohovoru, který se bude konat ve dnech 7. 1. a 8. 1.2014. Organizace si vyhrazuje právo vyhlásit nové výběrové řízení, pokud nebude vybrán vhodný kandidát.

Kontaktní osoba:
Lenka Čuprová, lenka.cuprova@ratolest.cz, tel. 775 444 231. Informace o organizaci naleznete zde: www.ratolest.cz