Sociální pracovník v NZDM (Brno)

Ratolest Brno vypisuje výběrové řízení na pozici: sociální pracovník v nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež Likusák. Nástup – březen 2017.

Náplň práce:
  • terénní sociální práce s dospívajícími, ohroženými sociálně negativními jevy
  • koordinování pobočky NK Likusák – Nový Lískovec
  • účast na vzdělávání a týmových setkáních (kurzy, supervize, intervize, exkurze, porady atd.),
  • 1,0 pracovní úvazek
  • pozice sociální pracovník – terénní kontaktní pracovník, pracovník v nízkoprahovém klubu
Požadujeme:
  • vzdělání a odborná způsobilost dle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách (pozice sociální pracovník)
  • orientace v problematice principů a fungování NZDM
  • znalost standardů kvality sociálních služeb
  •  trestní bezúhonnost
  • schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
  • ochotu pracovat v odpoledních a večerních hodinách, pracovní doba je do 19:00
  • komunikativnost, dobré organizační a komunikační schopnosti
  • ochotu učit se novým věcem, časovou flexibilitu
Nabízíme:
  • zajímavou a kreativní práci v sociální oblasti
  • zaškolení a odbornou podporu (supervize, metodické vedení)
  • další vzdělávání v oboru
  • mzda v rozmezí 15 000 – 19 000,- podle vzdělání a délky praxe, osobní ohodnocení, možnost mimořádných finančních odměn dle výkonu.
V případě zájmu zašlete do 13.02.2017 na e-mail zuzana.stastna@ratolest.cz :
a) strukturovaný životopis
b) motivační dopis (popište, proč se hlásíte na tuto pozici, proč jste vhodným kandidátem, jaké máte zkušenosti s cílovou skupinou, kvalifikace a zkušenosti s prací v sociálních službách).

Vybraní uchazeči budou kontaktováni e-mailem nebo telefonicky, aby se dostavili k osobnímu pohovoru. Ten se bude konat ve dnech 15.2. a 16.2.2017 a při úspěšném zvládnutí postoupí uchazeči do posledního kola výběrového řízení.
Organizace si vyhrazuje právo vyhlásit nové výběrové řízení, pokud nebude vybrán vhodný kandidát.

Kontaktní osoba: Zuzana Šťastná, zuzana.stastna@ratolest.cz, tel. 734 509 197.
Informace o organizaci naleznete zde: www.ratolest.cz.