Sociální pracovníky / pracovnice (Brno)

Příspěvková organizace DROM, romské středisko hledá do našeho týmu dva Sociální pracovníky / pracovnice pro sociální službu Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež DROM.

Úvazek: 1,0

Nástup: říjen, listopad 2020 ( nebo dle dohody) Vhodné pro absolventy

Náplň práce:

Sociální pracovník zajišťuje denní ambulantní a terénní službu v NZDM DROM podle harmonogramu. Jeho práce převážně spočívá v poskytování služeb uživatelům služby a evidence práce:

  • pracuje s dětmi a adolescenty ve věku 6 – 20 let;
  • vede a aktualizuje individuální plány uživatelů služby;
  • připravuje a realizuje volnočasové, vzdělávací a preventivní aktivity pro uživatele služby a vypracovává metodické listy;
  • plánuje a účastní se jednorázových akcí, akcí mimo zařízení a pobytových akcí;
  • eviduje práci s uživateli služby.

Požadujeme:

  • kvalifikaci sociální pracovník (podle zákona č. 108/2006 o sociálních službách) a orientaci v problematice sociální práce
  • trestní bezúhonnost
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • dobrý zdravotní stav
  • dobré komunikační schopnosti
  • kreativita

Nabízíme:

  • kreativní práci v mladém týmu
  • další vzdělávání v oboru
  • supervizi
  • plat po zkušební lhůtě: 26 000 – 27 000 Kč hrubého

Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte nejpozději do 30. 9. 2020 na e-mail: jana.brenkova@drom.cz

Kontaktní osoba: Mgr. Jana Břenková, mobil: 602 784 434

Vybraní uchazeči budou kontaktováni e-mailem a pozváni k ústnímu pohovoru.

Organizace si vyhrazuje právo vyhlásit nové výběrové řízení, pokud nebude vybrán vhodný kandidát.

e-mail: jana.brenkova@drom.cz
web: www.drom.cz