Speciální pedagog/pedagožka (Brno)

Příspěvková organizace DROM, romské středisko vypisuje výběrové řízení na pozici speciální pedagog v Nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež DROM. Úvazek 1,0 Nástup prosinec 2016 Pozice vhodná pro absolventy.

Náplň práce:
  • Speciální pedagog realizuje přímou práci s dětmi na předškolní přípravě, kterou navštěvují děti od 3 do 5 let věku
  • Připravuje a realizuje jednotlivé aktivity a programy pro děti
  • Vede dokumentaci spojenou s předškolní přípravou
  • Připravuje individuální vzdělávací plány klientů

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oboru speciální pedagogika
  • trestní bezúhonnost
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • schopnost učit se novým věcem
  • schopnost pracovat samostatně i v týmu

Nabízíme:

  • kreativní práci v mladém týmu
  • další vzdělávání v oboru
  • pravidelnou supervizi
  • plat 20 tisíc Kč hrubého
  • stravenky
  • 5 týdnů dovolené

Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte nejpozději do 30. 11. 2016 na e-mail: jana.brenkova@drom.cz. Kontaktní osoba: Mgr. et Bc. Jana Břenková, mobil: 602 784 434.

Vybraní uchazeči budou kontaktováni telefonicky nebo e-mailem a pozváni k ústnímu pohovoru. Organizace si vyhrazuje právo vyhlásit nové výběrové řízení, pokud nebude vybrán vhodný kandidát. Hlavním posláním příspěvkové organizace DROM, romské středisko je poskytovat sociální služby v souladu se zákonem č. 108 /2006 Sb. o sociálních službách, zmírňovat rizika sociálního vyloučení a napomáhat zlepšení životní situace osob ohrožených sociálním vyloučením prostřednictvím nabídky sociálních služeb: nízkoprahové zařízení pro děti a mládež, terénní programy a dalších aktivit. Více informací na www.drom.cz.

e-mail: jana.brenkova@drom.cz