Streetworker s uživateli drog (Liberec)

Organizace Most k naději hledá streetworkera/streetworkerku.

Úvazek: HPP
Nástup: Dle dohody
Pracoviště: Liberec

Náplň práce:
  • Naší kanceláří je přirozené prostředí uživatelů drog. V genderově vyvážených dvojicích se pohybujeme v ulicích měst, navštěvujeme squaty a drogové byty.
  • Pomáháme uživatelům komplexně řešit jejich situaci.
  • Naší filozofií je Harm Reduction. Lidský přístup a moderní postupy.
  • Věříme, že každý má šanci začít znovu..

Nabízíme:

  • práci, která má smysl
  • 30 dní dovolené
  • možnost si zorganizovat vlastní čas
  • seberealizaci při práci se zajímavou cílovou skupinou
  • zázemí dobře profilované organizace v oboru
  • prostředí mladého a dynamického týmu
  • týmovou práci pod supervizí a metodickým vedením
  • možnost dalšího vzdělávání v oboru
  • podílení se na tvorbě projektu, jsme otevření novým nápadům

Požadujeme:

  • věk min. 21 let
  • kvalifikace: min. SOU, SŠ a kurz pracovníka v sociálních službách dle zákona č. 108/2006 Sb. (kvalifikační kurz lze doplnit po nástupu do zaměstnání)
  • schopnost komunikace a práce s lidmi
  • samostatnost
  • základy práce na PC – Windows, MS Office, internet
  • čistý trestní rejstřík
  • vyjasněný postoj vůči drogám

Finanční ohodnocení: – platové zařazení dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě s ohledem na vzdělání a předchozí praxi v oboru (od 14 320,–)

V případě Vašeho zájmu zašlete co nejdříve strukturovaný životopis a motivační dopis na emailovou adresu vedouci.tp@mostknadeji.cz. Po vyhodnocení zaslané dokumentace budou vybraní uchazeči pozváni na pohovor, jehož datum bude upřesněno.

e-mail: vedouci.tp@mostknadeji.cz
web: http://www.mostknadeji.eu/liberecky-kraj/terenni-programy-atk-liberec/