Terénní kontaktní pracovník/ce (Chrudim)

Občanské sdružení Šance pro Tebe vypisuje výběrové řízení na pozici terénní kontaktní pracovník/pracovnice.

Předpokládaný nástup: 16. 12. 2013, nejpozději však 1. 1. 2014

Pracoviště: Chrudim

Pracovní úvazek: celý

Doba pracovního poměru: na dobu určitou, do 31. 12. 2014

Náplň práce:

  • sociální práce s dospívajícími ohroženými sociálně negativními jevy ve městě Chrudim,
  • vedení dokumentace o službě,
  • spolupráce s ostatními službami organizace,
  • spolupráce s návaznými službami a institucemi.

Požadujeme:

  • odborné vzdělání dle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách (sociální pracovník, pracovník v sociálních službách)
  • znalost standardů kvality sociálních služeb
  • trestní bezúhonnost
  • schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
  • ochotu pracovat v odpoledních a večerních hodinách
  • komunikativnost, dobré organizační a komunikační schopnosti
  • ochotu učit se novým věcem, časovou flexibilitu
  • praxe v oblasti sociálních služeb se zaměřením na nízkoprahové služby vítána

Nabízíme:

  • zajímavou a kreativní práci v sociální oblasti
  • zaškolení a odbornou podporu (supervize, metodické vedení)
  • další vzdělávání v oboru
  • zázemí organizace dobře profilované v oboru
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost seberealizace
  • nástupní plat v rozmezí 14 000 – 16 000 (podle vzdělání a délky praxe)

Podmínkou k zařazení do výběrového řízení je zaslání strukturovaného životopisu a motivačního dopisu na email jaroslav@sance.chrudim.cz Jako součást motivačního dopisu připojte prohlášení o bezúhonnosti a souhlas s poskytnutím a zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení.

Kontaktní osoba: Jaroslav Marek, tel.: 731 412 055, e-mail: jaroslav@sance.chrudim.cz

Termín uzávěrky 1. kola: 22. 11. 2013

Výběrové řízení je dvoukolové. Vybraní uchazeči, kteří splní kvalifikační kritéria, budou pozváni k osobnímu pohovoru. K ústnímu pohovoru pozveme e-mailem nebo telefonicky pouze vybrané kandidáty. Vyhrazujeme si právo vybraným uchazečům nabídnout stáž v Terénním programu Streetwork. Vyhrazujeme si právo pracovní pozici neobsadit.

Více informací o organizaci můžete nalézt na adrese www.sance.chrudim.cz

e-mail: jaroslav@sance.chrudim.cz
web: http://www.sance.chrudim.cz