Terénní pracovník (Liberec)

Občanské sdružení Romodrom hledá kandidáta/ku na pozici terénního pracovníka.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • výkon odborné sociální práce, a to převážně v přirozeném prostředí uživatele služeb, ve vyloučených lokalitách
  • oslovování potenciálních uživatelů služeb
  • mapování situace uživatele a zdrojů, které je možné využít k řešení jeho situace
  • formulace zakázky podle specifických potřeb a přání uživatele společně s uživatelem
  • terénní sociální pracovník navíc vede terénního pracovníka

POŽADUJEME:

  • Vzdělání: splnění kvalifikačních předpokladů pro výkon činnosti pracovníka v sociálních službách (neboli terénního pracovníka) dle Zákona 108/2006 Sb.
  • Znalost problematiky sociálního vyloučení, ochota k práci s lidmi v náročné životní situaci, praxe v oblasti práce se sociálně vyloučenou cílovou skupinou
  • Další kompetence: osobnostní zralost, výborné komunikační schopnosti, schopnost týmové spolupráce, uživatelská znalost PC, ochota k dalšímu vzdělávání a rozvoji

NABÍZÍME:

  • 0,75 pracovního úvazku (30 hodin týdně)
  • zaměstnání v zavedeném občanském sdružení
  • podporu při dalším vzdělávání, supervize
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • místo výkonu práce Liberec

Nástup k 1.9.2013.

V případě zájmu nám zašlete svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na email andreapodstavkova@romodrom.cz . Do předmětu emailu napište pozici, o kterou se ucházíte, tedy „terénní pracovník“. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

e-mail: andreapodstavkova@romodrom.cz
web: http://www.romodromcz.cz/