Terénní pracovník (Milovice)

Nízkoprahový klub Milovice vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici Terénní pracovník.

Náplň práce:

  • terénní sociální práce s dětmi a mládeží ohroženými rizikovými projevy chování od 13 do 26 let, resp. od 6 do 12 let ve vybraných lokalitách města Milovice
  • příprava a vedení skupinových aktivit
  • spolupráce s návaznými službami a institucemi
  • vedení příslušné dokumentace a další administrativní činnosti

Požadujeme:

  • VOŠ nebo středoškolské vzdělání s maturitou – výhodou je vzdělání v sociální nebo pedagogické oblasti
  • splnění požadavků na pracovníka v sociálních službách dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách, v platném znění
  • způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, zdravotní způsobilost
  • pozitivní vztah k cílové skupině dětí a mládeže
  • dobré organizační a komunikační schopnosti, spolehlivost
  • předpoklady k týmové práci i schopnost pracovat samostatně
  • schopnost sebereflexe, aktivní přístup, flexibilita, kreativita
  • ochotu pracovat v odpoledních a večerních hodinách
  • další vzdělávání výhodou

Nabízíme:

  • zaměstnání na hlavní pracovní poměr – úvazek 1,0 v odpoledních a večerních hodinách na dobu určitou · plat ve výši 23 000 – 25 000 Kč (hrubá mzda) dle vzdělání
  • zajímavou a kreativní práci, možnost uplatňovat vlastní nápady
  • možnost se podílet na procesu zavádění nové terénní formy sociální práce v rámci zavedené sociální služby NZDM ve vybraných lokalitách města
  • profesní podporu (supervizi, metodickou pomoc, intervizi)
  • příležitost k dalšímu vzdělávání a profesnímu růstu

Váš profesní životopis a motivační dopis zasílejte do 15. 11. 2020 na email: ozorovska@seznam.cz Do předmětu uveďte „Výběrové řízení – terénní pracovník Nízkoprahový klub Milovice”.

Předpokládaný termín výběrového řízení: listopad – prosinec 2020

Předpokládaný termín nástupu: leden – únor 2021

K ústnímu pohovoru pozveme e-mailem nebo telefonicky pouze vybrané kandidáty. Dále si vyhrazujeme právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici, v případě, že uchazeči nenaplní očekávání organizace. „Zasláním materiálů o své osobě zájemce o zaměstnání souhlasí s uchováním svých osobních údajů po dobu výběrového řízení na danou pracovní pozici. Poté budou všechny materiály skartovány.“

e-mail: ozorovska@seznam.cz
web: https://www.nzdmmilovice.cz/