Terénní pracovník pro Streetwork (Chrudimsko)

Spolek Šance pro Tebe vypisuje výběrové řízení na pozici: Terénní pracovník pro Streetwork v Chrudimi a Prachovicích.

Předpokládaný nástup: 1. 8. 2019 nebo dle dohody

Pracoviště: Chrudim a Prachovice

Pracovní úvazek: celý

Počet volných míst: 1

Požadavky na pozici:

  • ukončené studium VŠ či VOŠ humanitního zaměření – splňuje požadavky na odborné vzdělání dle zákona 108/2006 o sociálních službách
  • znalost standardů kvality sociálních služeb
  • trestní bezúhonnost
  • dobrý psychický a fyzický stav
  • dobrá znalost PC

Pracovní náplň:

  • kontaktní práce s dětmi a dospívajícími ohroženými sociálně negativními jevy (poskytování činností dle zákona č. 108/2006 Sb.
  • spolupráce s návaznými službami a institucemi,
  • spolupráce s ostatními službami organizace,
  • vedení dokumentace,
  • účastní se rozvojové supervize,

Nabízíme:

  • zázemí organizace dobře profilované v oboru
  • zajímavou a kreativní práci v sociální oblasti
  • flexibilní pracovní dobu
  • know-how profesionální sociální služby
  • ohodnocení odpovídající oborovému a regionálnímu standardu
  • profesní podporu (supervizi, metodiku, intervizi)
  • možnost seberealizace a dalšího vzdělávání

Výhodou je:

  • ochota učit se novým věcem a systematicky se vzdělávat
  • řidičský průkaz skupiny B

Uchazeč zašle elektronicky:

  • strukturovaný životopis
  • motivační dopis
  • prohlášení o bezúhonnosti
  • souhlas s poskytnutím a zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení

Kontaktní osoba: Sophia Dvořáková, tel.:734 154 528, e-mail: sophia@sance.chrudim.cz. Přihlášky zasílejte na mail: sophia@sance.chrudim.cz Předmět zprávy: Výběrové řízení – terénní pracovník pro streetwork Termín uzávěrky 1. kola: 7. 7. 2019 Výběrové řízení je dvoukolové. Vybraní uchazeči, kteří splní kvalifikační kritéria, budou pozváni k osobnímu pohovoru. K ústnímu pohovoru pozveme e-mailem nebo telefonicky pouze vybrané kandidáty. Vyhrazujeme si právo nabídnout vybraným uchazečům dobrovolnou „ochutnávkovou“ stáž. Více informací o organizaci můžete nalézt na adrese www.sance.chrudim.cz

e-mail: sophia@sance.chrudim.cz
web: http://www.sance.chrudim.cz/volna-pracovni-mista-190/