Terénní sociální pracovník (Brno)

Terénní programy Brno, Sdružení Podané ruce, o. s., hledají do svého týmu kolegu nebo kolegyni na pozici terénní sociální pracovník / pracovnice.
 
Popis práce:
Sociální práce s uživateli a uživatelkami drog v rámci terénního programu, především s lidmi užívajícími injekčně. Odborné poradenství (sociální, zdravotní, trestněprávní a adiktologická oblast) založené na přístupu Harm Reduction, podpora motivace ke změně rizikového chování, zprostředkování kontaktu s dalšími odbornými zařízeními, aktivní monitoring a vyhledávání potenciálních klientů služby v jejich přirozeném prostředí, práce v centru Brna i v okrajových částech města Brna, včetně okresu Brno-venkov. 
 
Požadujeme:
– minimální věk 21 let
– VOŠ nebo VŠ vzdělání sociálního nebo zdravotního zaměření
– motivaci pro práci s cílovou skupinou – dobré komunikační schopnosti, aktivní přístup, zodpovědnost, samostatnost i schopnost týmové práce
– trestní bezúhonnost
– předchozí dobrovolnická nebo zaměstnanecká praxe v drogových službách výhodou
– řidičský průkaz skupiny B výhodou
 
Nabízíme:
– pracovní poměr na částečný úvazek (0,6) na dobu určitou do října 2013 s možností prodloužení
– zajímavou práci v mladém a profesionálním kolektivu
– zázemí zavedené neziskové organizace
– možnost dalšího vzdělávání v oboru
– nástup možný ihned (červen 2013)
 
V případě Vašeho zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete prosím strukturovaný životopis na emailovou adresu street@podaneruce.cz, nejpozději do 31. 5. 2013. Na tento email nebo níže uvedené telefonní číslo se také můžete obrátit s případnými dotazy.
Více informací o naší činnosti naleznete na stránkách www.podaneruce.cz. Terénní programy Brno Sdružení Podané ruce, o. s. Vídeňská 3 639 00 Brno Tel.: 543 210 802 e-mail: street@podaneruce.cz kontaktní osoba: Mgr. Lucie Mašková, GSM: 776 421 947

e-mail:
web: