Terénní sociální pracovník (Český Krumlov)

 
Centrum pro pomoc dětem a mládeži, o.p.s. Český Krumlov hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na tuto pozici – terénní sociální pracovník se zaměřením na prevenci zneužívání návykových látek (oblast služeb sociální prevence dle § 53 Zákona o sociálních službách).
 
Konkrétně se jedná o kontaktování a depistáž cílové skupiny TP, poskytování služeb harm reduction, poskytování sociálního, zdravotního a právního poradenství a následného odkazování na další odbornou pomoc. Dále kancelářská práce dle potřeb TP.
 
Požadujeme:
 
-vzdělání minimálně SŠ s maturitou, nejlépe v soc.oblasti
– sociální pracovník,dle zákona 106/2006, §109 nebo pracovník v sociálních službách – dle zák.106/2006, §116, bližší info viz. níže kontakt
-umění jednat s lidmi,dobré komunikační schopnosti, empatie
-dovednost pracovat na PC (MS Office, Windows, Excel, Internet)
-ochota se dále vzdělávat
-časová flexibilita
-řidičské oprávnění skupiny B
-znalost jazyka výhodou
 
Místo výkonu práce: Český Krumlov a Kaplice
Pracovní doba stanovená pravidelně pro jednotlivé pracovní dny v týdnu s ohledem na časovou potřebu terénního programu a jednotlivých lokalit v regionu. Terénní práce v odpoledních a někdy večerních hodinách.
 
Práce na hlavní pracovní poměr v rozsahu 1.0 pracovního úvazku.
Doba určitá – zástup za MD.
Nástup možný již v průběhu června 2015 nebo dle dohody. 
Mzda dohodou, je odvozována od mzdových a tarifních tabulek (stupně, třídy) používaných pro stanovování mezd ve státní a veřejné sféře.
 
Přihlášení do výběrového řízení, podrobnější informace: Motivační dopis a strukturovaný životopis posílejte na e-mail kcentrum@icmck.cz nebo poštou na adresu: Centrum pro pomoc dětem a mládeži, o.p.s. Špičák – T.G. Masaryka 114, 381 01, Český Krumlov
 
Příjem nabídek do pátku 5. června 2015
Bližší info: Mgr. Daniel Jambrikovič, ved. pracoviště Streetwork, telefon: 731 479 326

e-mail: kcentrum@icmck.cz
web: http://www.cpdm.cz/index.php?page=zprava&id=294