Terénní sociální pracovník (Liberec)

Člověk v Tísni hledá terénního sociálního pracovníka/pracovnici do svéhu týmu v Liberci.

Náplň práce:
  • Výkon terénní sociální služby terénní programy
  • Lokality působení: Liberec, Frýdlantsko, Hrádek nad Nisou
  • Individuální práce s klienty a vedení jejich zakázek
  • Vedení klientské dokumentace
  • Spolupráce s ostatními členy týmu a dalšími sociálními a vzdělávacími službami
  • Účast na poradách
Požadujeme:
  • Dobré komunikační schopnosti s cílovou skupinou klientů (obyvatelé vyloučených lokalit starší 18 let)
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Vzdělání odpovídající kvalifikaci sociálního pracovníka nebo pracovníka v sociálních službách
  • alespoň jednoletou praxi v oblasti sociálních služeb nebo sociální práce
  • znalost práce na PC (zejména Excel, Word)
  • výhodou zkušenost z neziskového sektoru
  • zodpovědný a aktivní přístup
  • pečlivost a samostatnost
  • zájem o problémy cílové skupiny
Nabízíme:
  • práci v zajímavém a dynamickém týmu lidí
  • zázemí velké neziskové organizace s nadnárodní působností
  • metodické řízení ze strany vedení služeb
  • prostor pro seberealizaci a osobní rozvoj
  • místem výkonu práce je Liberecko
  • nástup od dubna 2016
Vážné zájemce prosíme, aby poslali svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na lukas.prucha@clovekvtisni.cz

Pracovní pohovory budou probíhat v březnu 2016 dle dohody

Bližší informace na www.clovekvtisni.cz, a tel:  731 690 480.