Terénní sociální pracovník (Moravská Třebová)

Charita Moravská Třebová nabízí volné pracovní místo terénního sociálního pracovníka v Centru pěstounské péče a v Charitní pečovatelské službě.

Požadujeme:

  • VŠ nebo VOŠ v oboru sociální práce (kvalifikace pro sociálního pracovníka dle § 110 zákona 108/2006 Sb.), popř. v oboru psychologie, práva, speciální pedagogika
  • spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu, komunikační dovednosti, kreativitu, emoční stabilitu, empatii,
  • ochota vzdělávat se aktivní přístup k práci,
  • schopnost týmové práce,
  • dobrá znalost práce s PC
  • trestní bezúhonnost,
  • řidičský průkaz skupiny B podmínkou
  • znalost zákona č. 359/1999 Sb. o sociálně-právní ochraně dětí a zákona 108/2006 Sb. o soc. službách.
  • praxe v soc. oblasti výhodou
  • otevřenost a ochotu pracovat v církevní organizaci v souladu s jejím posláním a hodnotami.

Nabízíme:

  • zajímavou, pestrou a smysluplnou práci,
  • benefity organizace, příjemné prostředí a kolektiv možnost dalšího odborného růstu,
  • vzdělávání a seberealizace velkou míru samostatnosti a odpovědnosti,
  • pružnou pracovní dobu
  • služební mobil, notebook, služební automobil pro pracovní účely

Stručný popis pozice:

  • doprovázení pěstounských rodin, podpora pěstounů a dětí v pěstounské péči
  • pomoc se zajištěním aktivit pro děti při vzdělávacích akcích pro pěstouny provádění soc. šetření u klientů,
  • jednání se zájemci o službu Charitní pečovatelské služby
  • zpracovávání dokumentace a metodik dle standardů kvality podpora klientů při vyřizování osobních záležitostí

Místo výkonu práce: Moravská Třebová a region Moravskotřebovsko Jevíčsko, Boskovice, Mohelnice, Zábřeh.

Předpokládaný nástup: 1. 3. 2019.

Výše nabízeného úvazku: 1,0 (zástup za mateřskou dovolenou).

Výše základní nástupní mzdy: 22 000 Kč.

Náležitosti přihlášky do výběrového řízení:

  • ručně psaný motivační dopis,
  • strukturovaný životopis

Životopis doplňte, prosím, o následující prohlášení: Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení dáváte, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlas k jejich zpracování a uchovávání.

Přihlášky zasílejte do 18. 2. 2019 na adresu: Charita Moravská Třebová, Svitavská 44, 571 01 Moravská Třebová – obálku označte heslem „VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ CPP a CHPS“, nebo scanem na e-mail: martina.jinkova@mtrebova.charita.cz. Vybraní zájemci budou pozváni k přijímacímu pohovoru, který proběhne v době od 20. 2. do 22. 2. 2019. Charita Moravská Třebová si vyhrazuje právo nevybrat žádného zájemce.

e-mail: martina.jinkova@mtrebova.charita.cz
web: https://www.mtrebova.charita.cz/volna-mista/terenni-socialni-pracovnik-v-centru-pestounske-pece-a-v-charitni-pecovatelske-sluzbe/